Letnia Szkoła Psychoterapii

28 sierpnia - 1 września
Psychika w ciele, ciało w psychice
Slider

Letnia Szkoła Psychoterapii

Letnia Szkoła Psychoterapii Psychika w ciele. Ciało w psychice to propozycja dla osób, którym wiedza niezbędna do udzielania profesjonalnego wsparcia psychologicznego nie jest już obca, a więc przede wszystkim dla tych, którzy ukończyli lub są w trakcie całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i/lub atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

czytaj więcej »

Program

Zaawansowany merytorycznie program szkoły stanowi odpowiedź na narastające zapotrzebowanie na wiedzę w zakresie rozumienia objawów psychicznych manifestujących się w ciele i fizycznych oznak psychicznego cierpienia, a więc nierozłącznej relacji psyche i somy

Nasze zaproszenie do poprowadzenia zajęć przyjęli m.in. prof. Maria Beisert, Josette ten Have-de Labije, prof. Irena Namysłowska, Tobias Nordqvist, dr hab. Marcin Napiórkowski, Michael Randolph, dr Cezary Żechowski. Zajęcia prowadzone przez obcojęzycznych prelegentów będą tłumaczone konsekutywnie na język polski.

Prosimy o prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Od 1 sierpnia obowiązuje III próg cenowy Letniej Szkoły Psychoterapii.

Letnia Szkoła Psychoterapii

zobacz programFormularz zgłoszeniowy